Delegace rozhodčích pro 16. kolo FORTUNA:LIGY
Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 16. kola FORTUNA:LIGY.
FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň (pátek, 18:00)
Hlavní rozhodčí: Pavel Orel
První asistent: Petr Blažej
Druhý asistent: Jaroslav Kubr
Čtvrtý rozhodčí: Martin Nenadál
VAR: Karel Hrubeš
AVAR: Ondřej Pechanec
Delegát utkání: Ladislav Kruliš
Delegát svazový: Zdeněk Tasch
FK Dukla Praha – FK Teplice (pátek, 18:00)
Hlavní rozhodčí: Ondřej Ginzel
První asistent: Miroslav Fišer
Druhý asistent: Ondřej Černý
Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
Delegát utkání: Michal Brutar
Delegát svazový: Miroslav Tulinger
MFK Karviná – SK Slavia Praha (sobota, 14:00)
Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
První asistent: Pavel Vlasjuk
Druhý asistent: Jiří Kříž
Čtvrtý rozhodčí: Zbyněk Proske
VAR: Radek Příhoda
AVAR: Pavel Julínek
Delegát utkání: Jiří Trčka
Delegát svazový: Ladislav Čičmanec
Bohemians Praha 1905 – 1.FK Příbram (sobota, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Ondřej Pechanec
První asistent: Radek Kotík
Druhý asistent: Ondřej Kožár
Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
Delegát utkání: Adriana Trešlová
Delegát svazový: Petr Petřík
FC Fastav Zlín – SFC Opava (sobota, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka
První asistent: Marek Podaný
Druhý asistent: Dan Vodrážka
Čtvrtý rozhodčí: Radek Dubravský
Delegát utkání: Václav Hartman
Delegát svazový: Jaroslav Melichar
FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko (sobota, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Karel Hrubeš
První asistent: Zdeněk Koval
Druhý asistent: Michal Myška
Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Cieslar
Delegát utkání: Miroslav Poklop
Delegát svazový: Jiří Ulrich
SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav (neděle, 15:00)
Hlavní rozhodčí: Jana Adámková
První asistent: Jan Paták
Druhý asistent: Petr Antoníček
Čtvrtý rozhodčí: Emanuel Marek
Delegát utkání: Petr Kolbaba (změna za Michala Tandlera)
Delegát svazový: Karel Bohuněk
AC Sparta Praha – FK Jablonec (neděle, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
První asistent: Ivo Nádvorník
Druhý asistent: Kamil Hájek
Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek
VAR: Pavel Franěk
AVAR: Pavel Orel
Delegát utkání: Emil Ubias
Delegát svazový: Michal Beneš