<
>

Fotbalová střelnice bude bavit fanoušky před nedělním zápasem Liberce se Slavií

V rámci 12. kola FORTUNA:LIGY si fanoušci opět užijí spoustu zábavy s fotbalovou střelnicí. Populární fanzóna zamíří tentokrát do Liberce. Připravená bude pro fanoušky dvě hodiny před výkopem zápasu Slovanu se Slavií.

Oblíbenou fotbalovou střelnici si od léta vyzkoušelo už přes 600 fanoušků a další se na ni mohou těšit před zápasem FORTUNA:LIGY mezi Libercem a Slavií, který začne v neděli na stadionu U Nisy v 17 hodin. Střelnice bude přichystaná už dvě hodiny před výkopem.

O co jde? Fanoušci se snaží v limitu jedné minuty vstřelit co nejvíce gólů brankáři Janu Weberovi, několikanásobnému mistrovi světa ve footbagu. Háček je v tom, že musí nadhazovat míč o trampolínu a trefovat jej z voleje, jinak gól neplatí.

Zúčastnit se může každý. Stačí sestavit tým o 2-10 hráčích a přihlásit se přímo u fotbalové střelnice.

Zábavnou atrakci si už vyzkoušeli fotbalisté Liberce Damjan Vukliševič, Aleš Nešický, Radim Breite, Matěj Hybš, Ondřej Karafiát a Taras Kačaraba, kteří vstřelili za minutu osm branek. Fotbalová střelnice zavítala už na řadu ligových stadionů a dosavadním rekordem je 12 gólů vstřelených za jednu minutu.

Padne rekord tentokrát? Všichni soutěžící budou odměněni volnými sázenkami od Fortuny a nejlepší tým dne dostane poukázku na 10 000 ve fanshopu.