<
20.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1948:1649
    2FC Viktoria Plzeň1929:1545
    3FC Baník Ostrava1925:1534
    4FK Jablonec1938:1833
    5AC Sparta Praha1930:1632
    6FC Fastav Zlín1925:2230
    7FC Slovan Liberec1917:1725
    8FK Teplice1921:2525
    9SFC Opava1926:3023
    10FK Mladá Boleslav1936:3622
    111.FC Slovácko1921:3121
    121.FK Příbram1924:4320
    13Bohemians Praha 19051918:2719
    14SK Sigma Olomouc1917:3219
    15MFK Karviná1924:3715
    16FK Dukla Praha1915:3415

    Delegace rozhodčích pro 12. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 12. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 12. kolo FORTUNA:LIGY

    Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Pechanec
    První asistent: Jiří Kříž
    Druhý asistent: Zdeněk Koval
    Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn
    VAR: Karel Hrubeš
    AVAR: Pavel Orel
    Delegát utkání: Václav Andrejs
    Delegát svazový: Jan Lávička


    SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín (sobota, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Rejžek
    První asistent: Ivo Nádvorník
    Druhý asistent: Milan Flimmel
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Královec
    Delegát utkání: Michal Brutar
    Delegát svazový: Miroslav Svoboda


    1.FK Příbram – FK Jablonec (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Jakub Hrabovský
    Druhý asistent: Lucie Ratajová
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: Jan Kořínek
    Delegát svazový: Karel Vidlák


    FC Baník Ostrava – MFK Karviná (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Radek Kotík
    Druhý asistent: Pavel Vlasjuk
    Čtvrtý rozhodčí: Emanuel Marek
    Delegát utkání: Ludvík Urbanec
    Delegát svazový: Slavomír Kozel


    1.FC Slovácko – FK Teplice (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Jan Machálek
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Tomáš Mokrusch
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Cieslar
    Delegát utkání: Michal Tandler
    Delegát svazový: Miroslav Liba


    FK Dukla Praha – SFC Opava (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Kamil Hájek
    Druhý asistent: Petr Caletka
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek
    Delegát utkání: Emil Ubias
    Delegát svazový: Ivo Chytil


    FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha (neděle, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Příhoda
    První asistent: Jan Paták
    Druhý asistent: Ondřej Černý
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    VAR: Pavel Franěk
    AVAR: Jiří Adam
    Delegát utkání: Adriana Trešlová
    Delegát svazový: Jiří Kureš


    AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Orel
    První asistent: Petr Blažej
    Druhý asistent: Matěj Vlček
    Čtvrtý rozhodčí: Martin Nenadál
    VAR: Pavel Královec
    AVAR: Emanuel Marek
    Delegát utkání: Zdeněk Zavadil
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček