<
26.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha2563:1864
    2FC Viktoria Plzeň2536:2355
    3AC Sparta Praha2544:2150
    4FK Jablonec2544:2441
    5FC Baník Ostrava2532:2739
    6FC Fastav Zlín2531:3136
    7FK Mladá Boleslav2544:3934
    8FC Slovan Liberec2526:2234
    9FK Teplice2528:3532
    10SK Sigma Olomouc2528:3731
    111.FC Slovácko2527:3830
    12SFC Opava2534:4027
    13Bohemians Praha 19052523:3226
    141.FK Příbram2529:5626
    15FK Dukla Praha2521:4719
    16MFK Karviná2528:4817

    Delegace rozhodčích pro 12. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 12. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 12. kolo FORTUNA:LIGY

    Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Pechanec
    První asistent: Jiří Kříž
    Druhý asistent: Zdeněk Koval
    Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn
    VAR: Karel Hrubeš
    AVAR: Pavel Orel
    Delegát utkání: Václav Andrejs
    Delegát svazový: Jan Lávička


    SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín (sobota, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Rejžek
    První asistent: Ivo Nádvorník
    Druhý asistent: Milan Flimmel
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Královec
    Delegát utkání: Michal Brutar
    Delegát svazový: Miroslav Svoboda


    1.FK Příbram – FK Jablonec (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Jakub Hrabovský
    Druhý asistent: Lucie Ratajová
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: Jan Kořínek
    Delegát svazový: Karel Vidlák


    FC Baník Ostrava – MFK Karviná (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Radek Kotík
    Druhý asistent: Pavel Vlasjuk
    Čtvrtý rozhodčí: Emanuel Marek
    Delegát utkání: Ludvík Urbanec
    Delegát svazový: Slavomír Kozel


    1.FC Slovácko – FK Teplice (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Jan Machálek
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Tomáš Mokrusch
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Cieslar
    Delegát utkání: Michal Tandler
    Delegát svazový: Miroslav Liba


    FK Dukla Praha – SFC Opava (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Kamil Hájek
    Druhý asistent: Petr Caletka
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek
    Delegát utkání: Emil Ubias
    Delegát svazový: Ivo Chytil


    FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha (neděle, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Příhoda
    První asistent: Jan Paták
    Druhý asistent: Ondřej Černý
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    VAR: Pavel Franěk
    AVAR: Jiří Adam
    Delegát utkání: Adriana Trešlová
    Delegát svazový: Jiří Kureš


    AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Orel
    První asistent: Petr Blažej
    Druhý asistent: Matěj Vlček
    Čtvrtý rozhodčí: Martin Nenadál
    VAR: Pavel Královec
    AVAR: Emanuel Marek
    Delegát utkání: Zdeněk Zavadil
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček