<
20.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1948:1649
    2FC Viktoria Plzeň1929:1545
    3FC Baník Ostrava1925:1534
    4FK Jablonec1938:1833
    5AC Sparta Praha1930:1632
    6FC Fastav Zlín1925:2230
    7FC Slovan Liberec1917:1725
    8FK Teplice1921:2525
    9SFC Opava1926:3023
    10FK Mladá Boleslav1936:3622
    111.FC Slovácko1921:3121
    121.FK Příbram1924:4320
    13Bohemians Praha 19051918:2719
    14SK Sigma Olomouc1917:3219
    15MFK Karviná1924:3715
    16FK Dukla Praha1915:3415

    Delegace rozhodčích pro 8. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 8. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 8. kolo FORTUNA:LIGY

    Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Zbyněk Proske 
    První asistent: Radek Kotík 
    Druhý asistent: Ondřej Černý 
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Lerch 
    Delegát utkání: Jiří Neuberg 
    Delegát svazový: Jaroslav Melichar
    VAR: Jiří Adam
    AVAR: Emanuel Marek


    1.FK Příbram – SK Sigma Olomouc (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Milan Matějček 
    První asistent: Ondřej Pelikán 
    Druhý asistent: Petr Antoníček 
    Čtvrtý rozhodčí: Martin Nenadál 
    Delegát utkání: Radim Adamec 
    Delegát svazový: Vítězslav Holub


    FC Viktoria Plzeň – SFC Opava (sobota, 19:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Berka 
    První asistent: Matěj Vlček 
    Druhý asistent: Miloš Vitner 
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek 
    Delegát utkání: Milan Ondo 
    Delegát svazový: Michal Beneš
    VAR: Pavel Královec
    AVAR: Pavel Orel


    FK Dukla Praha – FC Slovan Liberec (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk 
    První asistent: Pavel Vlasjuk 
    Druhý asistent: Vít Melichar
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: František Hubička
    Delegát svazový: Petr Petřík


    FK Jablonec – FK Mladá Boleslav (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek 
    První asistent: Marek Podaný 
    Druhý asistent: Jaroslav Kubr 
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek 
    Delegát utkání: Václav Hartman 
    Delegát svazový: Ivo Chytil


    FK Teplice – MFK Karviná (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Ginzel 
    První asistent: Tomáš Mokrusch 
    Druhý asistent: Jakub Hrabovský 
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Berka 
    Delegát utkání: Zbyněk Rampáček 
    Delegát svazový: Luboš Helebrant


    1.FC Slovácko – SK Slavia Praha (neděle, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka 
    První asistent: Jan Paták
    Druhý asistent: Petr Caletka 
    Čtvrtý rozhodčí: Emanuel Marek 
    Delegát utkání: Jan Šotek 
    Delegát svazový: Miroslav Tulinger


    FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec 
    První asistent: Kamil Hájek 
    Druhý asistent: Milan Flimmel 
    Čtvrtý rozhodčí: Miroslav Zelinka 
    Delegát utkání: Zdeněk Valeš  
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček
    VAR: Pavel Franěk
    AVAR: Zbyněk Proske