<
9.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha922:424
    2AC Sparta Praha919:523
    3FC Viktoria Plzeň814:621
    4FC Fastav Zlín916:719
    5FC Baník Ostrava914:519
    6FK Mladá Boleslav922:2013
    7Bohemians Praha 1905910:1211
    81.FK Příbram914:1811
    9FK Jablonec811:1010
    10FC Slovan Liberec99:1210
    11MFK Karviná914:199
    12FK Teplice911:179
    131.FC Slovácko911:209
    14SFC Opava99:187
    15SK Sigma Olomouc99:186
    16FK Dukla Praha96:203

    Delegace rozhodčích pro 8. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 8. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 8. kolo FORTUNA:LIGY

    Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Zbyněk Proske 
    První asistent: Radek Kotík 
    Druhý asistent: Ondřej Černý 
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Lerch 
    Delegát utkání: Jiří Neuberg 
    Delegát svazový: Jaroslav Melichar
    VAR: Jiří Adam
    AVAR: Emanuel Marek


    1.FK Příbram – SK Sigma Olomouc (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Milan Matějček 
    První asistent: Ondřej Pelikán 
    Druhý asistent: Petr Antoníček 
    Čtvrtý rozhodčí: Martin Nenadál 
    Delegát utkání: Radim Adamec 
    Delegát svazový: Vítězslav Holub


    FC Viktoria Plzeň – SFC Opava (sobota, 19:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Berka 
    První asistent: Matěj Vlček 
    Druhý asistent: Miloš Vitner 
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek 
    Delegát utkání: Milan Ondo 
    Delegát svazový: Michal Beneš
    VAR: Pavel Královec
    AVAR: Pavel Orel


    FK Dukla Praha – FC Slovan Liberec (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk 
    První asistent: Pavel Vlasjuk 
    Druhý asistent: Vít Melichar
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: František Hubička
    Delegát svazový: Petr Petřík


    FK Jablonec – FK Mladá Boleslav (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek 
    První asistent: Marek Podaný 
    Druhý asistent: Jaroslav Kubr 
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek 
    Delegát utkání: Václav Hartman 
    Delegát svazový: Ivo Chytil


    FK Teplice – MFK Karviná (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Ginzel 
    První asistent: Tomáš Mokrusch 
    Druhý asistent: Jakub Hrabovský 
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Berka 
    Delegát utkání: Zbyněk Rampáček 
    Delegát svazový: Luboš Helebrant


    1.FC Slovácko – SK Slavia Praha (neděle, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka 
    První asistent: Jan Paták
    Druhý asistent: Petr Caletka 
    Čtvrtý rozhodčí: Emanuel Marek 
    Delegát utkání: Jan Šotek 
    Delegát svazový: Miroslav Tulinger


    FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec 
    První asistent: Kamil Hájek 
    Druhý asistent: Milan Flimmel 
    Čtvrtý rozhodčí: Miroslav Zelinka 
    Delegát utkání: Zdeněk Valeš  
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček
    VAR: Pavel Franěk
    AVAR: Zbyněk Proske