<
>

Fortuna fotbalová střelnice míří do Teplic, představí se na zápase se Spartou

Fotbalovou střelnici ve 4. kole najdou fanoušci v Teplicích před zápasem se Spartou. V minulém kole na Dukle se na zábavnou fanzónu stála řada a soutěžilo přes 80 lidí.

Jeden hráč nadhazuje, další střílí. Fotbalová střelnice se představí v neděli od 16 hodin v Teplicích. Už dvě hodiny před výkopem zápasu 4. kola mezi Teplicemi a Spartou si můžou fanoušci vyzkoušet za časový limit jedné minuty nastřílet co nejvíce gólů do branky.

Není to ovšem jen tak. Týmy o 2 až 10 hráčích si nahazují míč o trampolínu a musí jej trefit z voleje, navíc v cestě stojí brankář. Důležité je mít postřeh, cit v nohách a taky špetku štěstí.

Soutěžit mohou fanoušky už dvě hodiny před zápasem mezi Teplicemi a Spartou. Skláři v prvním domácím zápase sezony doma porazili Duklu vysoko 5:2 a v neděli je čeká Sparta, která zatím v lize neztratila ani bod. Půjde rozhodně o atraktivní utkání.

Už v týdnu před zápasem si fotbalovou střelnici vyzkoušeli také hráči domácích Teplic. Jan Shejbal, Pavel Moulis, Patrik Žitný, Jan Hošek, Daniel Trubač a Siim Luts překonali partu profesionálů z Dukly a vstřelili osm branek za jednu minutu.

Fanoušci se určitě pokusí teplické fotbalisty překonat. Nejlepší tým fotbalové střelnice vyhraje od Fortuny 10 000. Na ceny se mohou těšit ale i další účastníci zábavné fotbalové fanzóny. Kolik gólů dá váš tým?