<
22.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha2150:1852
    2FC Viktoria Plzeň2132:1649
    3AC Sparta Praha2134:1838
    4FC Baník Ostrava2128:1738
    5FK Jablonec2142:2137
    6FC Slovan Liberec2224:1931
    7FC Fastav Zlín2127:2630
    81.FC Slovácko2124:3127
    9FK Mladá Boleslav2139:3726
    10SFC Opava2129:3325
    11FK Teplice2121:2925
    121.FK Příbram2127:4923
    13SK Sigma Olomouc2119:3422
    14Bohemians Praha 19052118:2919
    15MFK Karviná2125:4016
    16FK Dukla Praha2218:4016

    Delegace rozhodčích pro 1. kolo FORTUNA:LIGY

    Start nové sezony FORTUNA:LIGY se blíží! Kteří rozhodčí odřídí utkání v úvodním kole?

    Delegace rozhodčích pro 1. kolo FORTUNA:LIGY

    Dukla – Plzeň (pátek, 18:30)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Dušan Pospíšil
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Pechanec
    Delegát: Jiří Kureš


    Zlín – Mladá Boleslav (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Zbyněk Proske
    První asistent: Radek Kotík
    Druhý asistent: Stanislav Pochylý
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Mikyska
    Delegát: Libor Zeman


    Liberec – Karviná (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek
    První asistent: Miroslav Fišer
    Druhý asistent: Marek Podaný
    Čtvrtý rozhodčí: Milan Matějček
    Delegát: Miroslav Svoboda


    Příbram – Teplice (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Příhoda
    První asistent: Zdeněk Dobrovolný
    Druhý asistent: Jiří Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    Delegát: Slavomír Kozel


    Sparta – Opava (sobota, 19:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Ivo Nádvorník
    Druhý asistent: Kamil Hájek
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek
    Delegát: Karel Bohuněk


    Bohemians 1905 – Slovácko (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Tomáš Mokrusch
    Druhý asistent: David Hock
    Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn
    Delegát: Oldřich Racek


    Olomouc – Slavia (neděle, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka
    První asistent: Ondřej Pelikán
    Druhý asistent: Jan Paták
    Čtvrtý rozhodčí: Zbyněk Proske
    Delegát: Vítězslav Holub


    Ostrava – Jablonec (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Karel Hrubeš
    První asistent: Zdeněk Koval
    Druhý asistent: Milan Flimmel
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek
    Delegát: Ladislav Dofek