<
18.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1846:1646
    2FC Viktoria Plzeň1827:1442
    3FK Jablonec1838:1633
    4FC Baník Ostrava1825:1533
    5AC Sparta Praha1829:1531
    6FC Fastav Zlín1824:2030
    7FC Slovan Liberec1716:1524
    8FK Mladá Boleslav1835:3422
    9FK Teplice1819:2422
    101.FK Příbram1823:4219
    11Bohemians Praha 19051818:2718
    121.FC Slovácko1820:3118
    13SK Sigma Olomouc1817:3218
    14SFC Opava1722:2817
    15MFK Karviná1823:3515
    16FK Dukla Praha1815:3315

    Delegace rozhodčích pro 1. kolo FORTUNA:LIGY

    Start nové sezony FORTUNA:LIGY se blíží! Kteří rozhodčí odřídí utkání v úvodním kole?

    Delegace rozhodčích pro 1. kolo FORTUNA:LIGY

    Dukla – Plzeň (pátek, 18:30)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Dušan Pospíšil
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Pechanec
    Delegát: Jiří Kureš


    Zlín – Mladá Boleslav (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Zbyněk Proske
    První asistent: Radek Kotík
    Druhý asistent: Stanislav Pochylý
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Mikyska
    Delegát: Libor Zeman


    Liberec – Karviná (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek
    První asistent: Miroslav Fišer
    Druhý asistent: Marek Podaný
    Čtvrtý rozhodčí: Milan Matějček
    Delegát: Miroslav Svoboda


    Příbram – Teplice (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Příhoda
    První asistent: Zdeněk Dobrovolný
    Druhý asistent: Jiří Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    Delegát: Slavomír Kozel


    Sparta – Opava (sobota, 19:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Ivo Nádvorník
    Druhý asistent: Kamil Hájek
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek
    Delegát: Karel Bohuněk


    Bohemians 1905 – Slovácko (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Tomáš Mokrusch
    Druhý asistent: David Hock
    Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn
    Delegát: Oldřich Racek


    Olomouc – Slavia (neděle, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka
    První asistent: Ondřej Pelikán
    Druhý asistent: Jan Paták
    Čtvrtý rozhodčí: Zbyněk Proske
    Delegát: Vítězslav Holub


    Ostrava – Jablonec (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Karel Hrubeš
    První asistent: Zdeněk Koval
    Druhý asistent: Milan Flimmel
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek
    Delegát: Ladislav Dofek