<
18.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1846:1646
    2FC Viktoria Plzeň1827:1442
    3FK Jablonec1838:1633
    4FC Baník Ostrava1825:1533
    5AC Sparta Praha1829:1531
    6FC Fastav Zlín1824:2030
    7FC Slovan Liberec1817:1724
    8FK Mladá Boleslav1835:3422
    9FK Teplice1819:2422
    10SFC Opava1824:2920
    111.FK Příbram1823:4219
    12Bohemians Praha 19051818:2718
    131.FC Slovácko1820:3118
    14SK Sigma Olomouc1817:3218
    15MFK Karviná1823:3515
    16FK Dukla Praha1815:3315

    Los FORTUNA:LIGY: Mistr začne na Julisce, Sparta přivítá Opavu

    FORTUNA:LIGA už má svůj přesný jízdní řád. Úřadující mistři zahájí nový ročník na Julisce, tedy tam, kde končili ten minulý. Sparta přivítá v domácím prostředí nováčka z Opavy a Olomouc změří hned na úvod síly se Slavií. Derby pražských "S" je na programu ve 14. kole, které se odehraje na začátku listopadu. Podívejte se na rozlosování úvodních 30 kol.

    Los FORTUNA:LIGY: Mistr začne na Julisce, Sparta přivítá Opavu

    FORTUNA:LIGA 2018/2019

    1. kolo (20. – 23.7.2018)
    Bohemians Praha 1905 - 1.FC Slovácko
    1. FK Příbram - FK Teplice
    FC Baník Ostrava - FK Jablonec
    FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň
    FC Slovan Liberec - MFK Karviná
    AC Sparta Praha - SFC Opava
    SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha
    FC FASTAV Zlín - FK Mladá Boleslav

    2. kolo (27. – 30.7.2018)
    1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905
    SK Slavia Praha - MFK Karviná
    FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
    SFC Opava - FC FASTAV Zlín
    FK Jablonec - AC Sparta Praha
    FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec
    FK Teplice - FK Dukla Praha
    1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava

    3. kolo (3. – 6.8.2018)
    FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905
    FC Baník Ostrava - 1. FK Příbram
    MFK Karviná - FK Mladá Boleslav
    SK Slavia Praha - SFC Opava
    FC FASTAV Zlín - FK Jablonec
    SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň
    FC Slovan Liberec - FK Teplice
    AC Sparta Praha - 1.FC Slovácko

    4. kolo (10. – 13.8.2018)
    Bohemians Praha 1905 - FC Baník Ostrava
    1. FK Příbram - FK Dukla Praha
    SFC Opava - FC Slovan Liberec
    FK Teplice - AC Sparta Praha
    1.FC Slovácko - SK Sigma Olomouc
    FC Viktoria Plzeň - FC FASTAV Zlín
    FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha
    FK Jablonec - MFK Karviná

    5. kolo (17. – 20.8.2018)
    FK Dukla Praha - 1.FC Slovácko
    FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905
    AC Sparta Praha - 1. FK Příbram
    SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava
    FC FASTAV Zlín - FK Teplice
    SK Slavia Praha - FK Jablonec
    FK Mladá Boleslav - SFC Opava
    MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň

    6. kolo (24. – 27.8.2018)
    FK Jablonec - SK Sigma Olomouc
    1. FK Příbram - FC Slovan Liberec
    Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
    SFC Opava - MFK Karviná
    FK Teplice - SK Slavia Praha
    FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
    FC Baník Ostrava - FK Dukla Praha
    1.FC Slovácko - FC FASTAV Zlín

    7. kolo (31.8. – 3.9.2018)
    AC Sparta Praha - FK Dukla Praha
    FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava
    SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905
    FC FASTAV Zlín - 1. FK Příbram
    SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň
    MFK Karviná - 1.FC Slovácko
    FK Mladá Boleslav - FK Teplice
    SFC Opava - FK Jablonec

    8. kolo (14. – 17.9.2018)
    Bohemians Praha 1905 - FC FASTAV Zlín
    1. FK Příbram - SK Sigma Olomouc
    FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha
    FK Dukla Praha - FC Slovan Liberec
    FK Jablonec - FK Mladá Boleslav
    FC Viktoria Plzeň - SFC Opava
    FK Teplice - MFK Karviná
    1.FC Slovácko - SK Slavia Praha

    9. kolo (21. – 24.9.2018)
    AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec
    SK Sigma Olomouc - FK Dukla Praha
    FC FASTAV Zlín - FC Baník Ostrava
    SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
    MFK Karviná - 1. FK Příbram
    FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko
    SFC Opava - FK Teplice
    FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

    10. kolo (28.9. – 1.10.2018)
    Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
    1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav
    FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha
    FK Dukla Praha - FC FASTAV Zlín
    FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc
    FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha
    FK Teplice - FK Jablonec
    1.FC Slovácko - SFC Opava

    11. kolo (5. – 8.10.2018)
    SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
    FC FASTAV Zlín - FC Slovan Liberec
    SK Slavia Praha - 1. FK Příbram
    MFK Karviná - FK Dukla Praha
    FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
    SFC Opava - Bohemians Praha 1905
    FK Jablonec - 1.FC Slovácko
    FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

    12. kolo (19. – 22.10.2018)
    Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň
    1. FK Příbram - FK Jablonec
    FC Baník Ostrava - MFK Karviná
    FK Dukla Praha - SFC Opava
    FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
    AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
    SK Sigma Olomouc - FC FASTAV Zlín
    1.FC Slovácko - FK Teplice

    13. kolo (26. – 29.10.2018)
    FC FASTAV Zlín - AC Sparta Praha
    SK Slavia Praha - FK Dukla Praha
    MFK Karviná - SK Sigma Olomouc
    FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905
    SFC Opava - 1. FK Příbram
    FK Jablonec - FC Slovan Liberec
    FC Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko
    FK Teplice - FC Baník Ostrava

    14. kolo (2. – 5.11.2018)
    Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
    1. FK Příbram - 1.FC Slovácko
    FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň
    FK Dukla Praha - FK Jablonec
    FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
    AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
    SK Sigma Olomouc - SFC Opava
    FC FASTAV Zlín - MFK Karviná

    15. kolo (9. – 12.11.2018)
    SK Slavia Praha - FC FASTAV Zlín
    MFK Karviná - AC Sparta Praha
    FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha
    SFC Opava - FC Baník Ostrava
    FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
    FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
    FK Teplice - SK Sigma Olomouc
    1.FC Slovácko - FC Slovan Liberec

    16. kolo (23. – 26.11.2018)
    Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram
    MFK Karviná - SK Slavia Praha
    SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
    FC FASTAV Zlín - SFC Opava
    AC Sparta Praha - FK Jablonec
    FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň
    FK Dukla Praha - FK Teplice
    FC Baník Ostrava - 1.FC Slovácko

    17. kolo (30.11. – 3.12.2018)
    Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha
    1. FK Příbram - FC Baník Ostrava
    FK Mladá Boleslav - MFK Karviná
    SFC Opava - SK Slavia Praha
    FK Jablonec - FC FASTAV Zlín
    FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc
    FK Teplice - FC Slovan Liberec
    1.FC Slovácko - AC Sparta Praha

    18. kolo (7. – 10.12.2018)
    FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905
    FK Dukla Praha - 1. FK Příbram
    FC Slovan Liberec - SFC Opava
    AC Sparta Praha - FK Teplice
    SK Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko
    FC FASTAV Zlín - FC Viktoria Plzeň
    SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
    MFK Karviná - FK Jablonec

    19. kolo (14. – 17.12.2018)
    FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc
    Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec
    1. FK Příbram - AC Sparta Praha
    FK Jablonec - SK Slavia Praha
    1.FC Slovácko - FK Dukla Praha
    FK Teplice - FC FASTAV Zlín
    FC Viktoria Plzeň - MFK Karviná
    SFC Opava - FK Mladá Boleslav

    20. kolo (8. – 11.2.2019)
    SK Sigma Olomouc - FK Jablonec
    FC Slovan Liberec - 1. FK Příbram
    AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905
    MFK Karviná - SFC Opava
    SK Slavia Praha - FK Teplice
    FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
    FC FASTAV Zlín - 1.FC Slovácko
    FK Dukla Praha - FC Baník Ostrava

    21. kolo (15. – 18.2.2019)
    FK Dukla Praha - AC Sparta Praha
    FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec
    Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc
    1. FK Příbram - FC FASTAV Zlín
    FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
    1.FC Slovácko - MFK Karviná
    FK Teplice - FK Mladá Boleslav
    FK Jablonec - SFC Opava

    22. kolo (22. – 25.2.2019)
    FC FASTAV Zlín - Bohemians Praha 1905
    SK Sigma Olomouc - 1. FK Příbram
    FC Slovan Liberec - FK Dukla Praha
    AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
    FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
    SFC Opava - FC Viktoria Plzeň
    MFK Karviná - FK Teplice
    SK Slavia Praha - 1.FC Slovácko

    23. kolo (1. – 4.3.2019)
    FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha
    FK Dukla Praha - SK Sigma Olomouc
    FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín
    1. FK Příbram - MFK Karviná
    Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha
    1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav
    FK Teplice - SFC Opava
    FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec

    24. kolo (8. – 11.3.2019)
    SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
    MFK Karviná - Bohemians Praha 1905
    FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
    FC FASTAV Zlín - FK Dukla Praha
    SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec
    AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
    FK Jablonec - FK Teplice
    SFC Opava - 1.FC Slovácko

    25. kolo (15. – 18.3.2019)
    AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc
    FC Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín
    FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
    FK Dukla Praha - MFK Karviná
    1. FK Příbram - SK Slavia Praha
    Bohemians Praha 1905 - SFC Opava
    1.FC Slovácko - FK Jablonec
    FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

    26. kolo (29.3. – 1.4.2019)
    FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
    FK Jablonec - 1. FK Příbram
    MFK Karviná - FC Baník Ostrava
    SFC Opava - FK Dukla Praha
    SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec
    FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
    FC FASTAV Zlín - SK Sigma Olomouc
    FK Teplice - 1.FC Slovácko

    27. kolo (5. – 8.4.2019)
    AC Sparta Praha - FC FASTAV Zlín
    FK Dukla Praha - SK Slavia Praha
    SK Sigma Olomouc - MFK Karviná
    Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav
    1. FK Příbram - SFC Opava
    FC Slovan Liberec - FK Jablonec
    1.FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
    FC Baník Ostrava - FK Teplice

    28. kolo (12. – 15.4.2019)
    FK Teplice - Bohemians Praha 1905
    1.FC Slovácko - 1. FK Příbram
    FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava
    FK Jablonec - FK Dukla Praha
    FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec
    SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
    SFC Opava - SK Sigma Olomouc
    MFK Karviná - FC FASTAV Zlín

    29. kolo (19. – 22.4.2019)
    FC FASTAV Zlín - SK Slavia Praha
    AC Sparta Praha - MFK Karviná
    FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav
    FC Baník Ostrava - SFC Opava
    Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
    1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň
    SK Sigma Olomouc - FK Teplice
    FC Slovan Liberec - 1.FC Slovácko

    30. kolo (26. – 29.4.2019)
    1.FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
    FK Teplice - 1. FK Příbram
    FK Jablonec - FC Baník Ostrava
    FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha
    MFK Karviná - FC Slovan Liberec
    SFC Opava - AC Sparta Praha
    SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
    FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín