Delegace rozhodčích pro 29. kolo HET ligy
Podívejte se, kteří rozhodčí budou pískat zápasy 29. kola.
Brno - Jihlava
Hlavní rozhodčí: Franěk
První asistent: Mokrusch
Druhý asistent: Hrabovský
Čtvrtý rozhodčí: Nenadál
Delegát: Ulrich
Technický delegát: Urbanec
Hlavní rozhodčí: Franěk
První asistent: Mokrusch
Druhý asistent: Hrabovský
Čtvrtý rozhodčí: Nenadál
Delegát: Ulrich
Technický delegát: Urbanec
Slavia - Jablonec
Hlavní rozhodčí: Královec
První asistent: Nádvorník
Druhý asistent: Hájek
Čtvrtý rozhodčí: Houdek
Delegát: Melichar
Technický delegát: Ubias
Hlavní rozhodčí: Královec
První asistent: Nádvorník
Druhý asistent: Hájek
Čtvrtý rozhodčí: Houdek
Delegát: Melichar
Technický delegát: Ubias
Slovácko - Zlín
Hlavní rozhodčí: Marek
První asistent: Moláček
Druhý asistent: Kříž
Čtvrtý rozhodčí: Lerch
Delegát: Kureš
Technický delegát: Kořínek
Hlavní rozhodčí: Marek
První asistent: Moláček
Druhý asistent: Kříž
Čtvrtý rozhodčí: Lerch
Delegát: Kureš
Technický delegát: Kořínek
Plzeň - Teplice
Hlavní rozhodčí: Julínek
První asistent: Wilczek
Druhý asistent: Podaný
Čtvrtý rozhodčí: Zelinka
Delegát: Bohuněk
Technický delegát: Ondo
Hlavní rozhodčí: Julínek
První asistent: Wilczek
Druhý asistent: Podaný
Čtvrtý rozhodčí: Zelinka
Delegát: Bohuněk
Technický delegát: Ondo
Ml. Boleslav - Dukla
Hlavní rozhodčí: Ginzel
První asistent: Arnošt
Druhý asistent: Melichar
Čtvrtý rozhodčí: Machálek
Delegát: Krondl
Technický delegát: Mencl
Hlavní rozhodčí: Ginzel
První asistent: Arnošt
Druhý asistent: Melichar
Čtvrtý rozhodčí: Machálek
Delegát: Krondl
Technický delegát: Mencl
Sparta - Sigma
Hlavní rozhodčí: Příhoda
První asistent: Paták J.
Druhý asistent: Kubr
Čtvrtý rozhodčí: Ardeleanu
Delegát: Mlsna
Technický delegát: Hrubeš R.
Hlavní rozhodčí: Příhoda
První asistent: Paták J.
Druhý asistent: Kubr
Čtvrtý rozhodčí: Ardeleanu
Delegát: Mlsna
Technický delegát: Hrubeš R.
Liberec - Bohemians
Hlavní rozhodčí: Dubravský
První asistent: Dobrovolný
Druhý asistent: Dresler
Čtvrtý rozhodčí: Severýn
Delegát: Holub
Technický delegát: Valeš
Hlavní rozhodčí: Dubravský
První asistent: Dobrovolný
Druhý asistent: Dresler
Čtvrtý rozhodčí: Severýn
Delegát: Holub
Technický delegát: Valeš
Karviná - Baník
Hlavní rozhodčí: Hrubeš K.
První asistent: Blažej
Druhý asistent: Pospíšil
Čtvrtý rozhodčí: Berka
Delegát: Dofek
Technický delegát: Mikel
Hlavní rozhodčí: Hrubeš K.
První asistent: Blažej
Druhý asistent: Pospíšil
Čtvrtý rozhodčí: Berka
Delegát: Dofek
Technický delegát: Mikel