Delegace rozhodčích pro 28. kolo
Podívejte se, kteří rozhodčí budou pískat zápasy 28. kola.
Jihlava - Sparta (pátek, 17:30)
Hlavní rozhodčí: Berka
První asistent: Kotík
Druhý asistent: Blažej
Čtvrtý rozhodčí: Houdek
Delegát: Svoboda
Technický delegát: Trčka
Hlavní rozhodčí: Berka
První asistent: Kotík
Druhý asistent: Blažej
Čtvrtý rozhodčí: Houdek
Delegát: Svoboda
Technický delegát: Trčka
Baník - Liberec (sobota, 16:15)
Hlavní rozhodčí: Franěk
První asistent: Arnošt
Druhý asistent: Pochylý
Čtvrtý rozhodčí: Matějček
Delegát: Holub
Technický delegát: Andrejs
Hlavní rozhodčí: Franěk
První asistent: Arnošt
Druhý asistent: Pochylý
Čtvrtý rozhodčí: Matějček
Delegát: Holub
Technický delegát: Andrejs
Zlín - Olomouc (sobota, 18:00)
Hlavní rozhodčí: Královec
První asistent: Mokrusch
Druhý asistent: Vít
Čtvrtý rozhodčí: Machálek
Delegát: Helebrant
Technický delegát: Tandler
Hlavní rozhodčí: Královec
První asistent: Mokrusch
Druhý asistent: Vít
Čtvrtý rozhodčí: Machálek
Delegát: Helebrant
Technický delegát: Tandler
Plzeň - Slovácko (sobota, 18:30)
Hlavní rozhodčí: Příhoda
První asistent: Hájek
Druhý asistent: Flimmel
Čtvrtý rozhodčí: Mikyska
Delegát: Zeman
Technický delegát: Urbanec
Hlavní rozhodčí: Příhoda
První asistent: Hájek
Druhý asistent: Flimmel
Čtvrtý rozhodčí: Mikyska
Delegát: Zeman
Technický delegát: Urbanec
Bohemians - Ml. Boleslav (neděle, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Orel
První asistent: Myška
Druhý asistent: Fišer
Čtvrtý rozhodčí: Ginzel
Delegát: Hojsík
Technický delegát: Kolbaba
Hlavní rozhodčí: Orel
První asistent: Myška
Druhý asistent: Fišer
Čtvrtý rozhodčí: Ginzel
Delegát: Hojsík
Technický delegát: Kolbaba
Teplice - Brno (neděle, 17:00)
Hlavní rozhodčí: Lerch
První asistent: Dobrovolný
Druhý asistent: Poživil
Čtvrtý rozhodčí: Severýn
Delegát: Liba
Technický delegát: Ubias
Hlavní rozhodčí: Lerch
První asistent: Dobrovolný
Druhý asistent: Poživil
Čtvrtý rozhodčí: Severýn
Delegát: Liba
Technický delegát: Ubias
Jablonec - Karviná (neděle, 18:00)
Hlavní rozhodčí: Pechanec
První asistent: Boček
Druhý asistent: Hock
Čtvrtý rozhodčí: Rejžek
Delegát: Krondl
Technický delegát: Rampáček
Hlavní rozhodčí: Pechanec
První asistent: Boček
Druhý asistent: Hock
Čtvrtý rozhodčí: Rejžek
Delegát: Krondl
Technický delegát: Rampáček
Slavia - Plzeň (pondělí, 18:00)
Hlavní rozhodčí: Ardeleanu
První asistent: Moláček
Druhý asistent: Paták J.
Čtvrtý rozhodčí: Ginzel
Delegát: Dofek
Technický delegát: Duda
Hlavní rozhodčí: Ardeleanu
První asistent: Moláček
Druhý asistent: Paták J.
Čtvrtý rozhodčí: Ginzel
Delegát: Dofek
Technický delegát: Duda