<
9.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha821:421
    2FC Viktoria Plzeň814:621
    3AC Sparta Praha815:420
    4FC Fastav Zlín916:719
    5FC Baník Ostrava914:519
    61.FK Příbram813:1411
    7Bohemians Praha 1905810:1111
    8FK Jablonec811:1010
    9FC Slovan Liberec88:810
    10FK Mladá Boleslav817:1910
    11FK Teplice811:159
    121.FC Slovácko810:159
    13MFK Karviná810:186
    14SFC Opava87:184
    15SK Sigma Olomouc88:183
    16FK Dukla Praha86:193

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo HET ligy

    Podívejte se, kteří rozhodčí budou ve 21. kole pískat zápas zrovna vašeho oblíbeného týmu.

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo HET ligy
    Slovan - Zbrojovka (pátek, 20:15)
    Hlavní rozhodčí: Matějček Milan
    První asistent: Hrabovský Jakub
    Druhý asistent: Wilczek Martin
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch Ondřej
    Delegát: Svoboda Miroslav
    Technický delegát: Ubias Emil

    Ml. Boleslav- Slovácko (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí:
     Orel Pavel 
    První asistent: Blažej Petr
    Druhý asistent: Antoníček Petr
    Čtvrtý rozhodčí: Severýn Vojtěch
    Delegát: Mlsna Petr
    Technický delegát: Andrejs Václav

    Baník - Dukla (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Nenadál Martin
    První asistent: Paták Jan
    Druhý asistent: Kubr Jaroslav
    Čtvrtý rozhodčí: Houdek Jiří
    Delegát: Mareš Pavel
    Technický delegát: Kruliš Ladislav 

    Vysočina - Jablonec (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Proske Zbyněk
    První asistent: Myška Michal
    Druhý asistent: Horák Adam
    Čtvrtý rozhodčí: Berka Ondřej 
    Delegát: Ulrich Jiří
    Technický delegát: Urbanec Ludvík

    Slavia - Sparta (sobota, 17:30)
    Hlavní rozhodčí: Královec Pavel
    První asistent: Nádvorník Ivo
    Druhý asistent: Hájek Kamil
    Čtvrtý rozhodčí: Marek Emanuel
    Delegát: Holub Vítězslav
    Technický delegát: Ondo Milan

    Olomouc - Karviná (sobota, 20:00)
    Hlavní rozhodčí: Julínek Pavel 
    První asistent: Kotík Radek
    Druhý asistent: Podaný Marek
    Čtvrtý rozhodčí: Dubravský Radek
    Delegát: Bohuněk Karel
    Technický delegát: Hubička František

    Bohemians - Teplice (neděle, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Ardeleanu Petr
    První asistent: Pelikán Ondřej
    Druhý asistent: Pochylý Stanislav
    Čtvrtý rozhodčí: Ginzel Ondřej
    Delegát: Chytil Ivo
    Technický delegát: Tandler Michal

    Zlín - Plzeň (neděle, 17:00)
    Hlavní rozhodčí: Franěk Pavel 
    První asistent: Arnošt Zdeněk
    Druhý asistent: Flimmel Milan
    Čtvrtý rozhodčí: Machálek Jan
    Delegát: Hojsík Petr
    Technický delegát: Brutar Michal