<
5.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Viktoria Plzeň57:115
    2AC Sparta Praha511:313
    3SK Slavia Praha511:312
    4FC Baník Ostrava510:312
    5FC Fastav Zlín57:510
    61.FC Slovácko58:69
    71.FK Příbram511:88
    8FK Jablonec58:57
    9Bohemians Praha 190556:77
    10FK Mladá Boleslav512:126
    11FC Slovan Liberec55:56
    12FK Teplice58:105
    13SK Sigma Olomouc56:113
    14SFC Opava54:141
    15MFK Karviná54:140
    16FK Dukla Praha54:150

    Delegace rozhodčích pro 16. kolo HET ligy

    Páteční předehrávku 16. kola HET ligy mezi Slavií a Baníkem Ostrava odpíská Jan Jílek. Sobotní duel vedoucí Plzně s Jabloncem bude řídit Pavel Královec a nedělní duel Sparty s Mladou Boleslaví odpíská Karel Hrubeš. Podívejte se, kteří rozhodčí budou pískat zápas vašeho oblíbeného týmu.

    Delegace rozhodčích pro 16. kolo HET ligy

    SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava (pátek, 19:30)
    Hlavní rozhodčí:
     Jílek Jan
    První asistent: Paták Jan
    Druhý asistent: Kříž Jiří
    Čtvrtý rozhodčí: Houdek Jiří
    Delegát: Chytil Ivo
    Technický delegát: Adamec Radim

    FK Dukla Praha - FK Teplice (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Příhoda Radek
    První asistent: Arnošt Zdeněk
    Druhý asistent: Pfeifer Michal
    Čtvrtý rozhodčí: Hrubeš Karel
    Delegát: Krondl Václav
    Technický delegát: Rampáček Zbyněk

    1. FC Slovácko - FC Vysočina Jihlava (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Proske Zbyněk
    První asistent: Wilczek Martin
    Druhý asistent: Dresler Radim
    Čtvrtý rozhodčí: Marek Emanuel
    Delegát: Svoboda Miroslav
    Technický delegát: Duda Zdeněk 

    FC Zbrojovka Brno - FC Fastav Zlín (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Pechanec Ondřej
    První asistent: Mokrusch Tomáš
    Druhý asistent: Pospíšil Dušan
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch Ondřej
    Delegát: Liba Miroslav
    Technický delegát: Kruliš Ladislav

    MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Franěk Pavel
    První asistent: Pochylý Stanislav
    Druhý asistent: Horák Adam
    Čtvrtý rozhodčí: Julínek Pavel
    Delegát: Helebrant Luboš
    Technický delegát: Mikel Petr

    FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Orel Pavel
    První asistent: Kotík Radek
    Druhý asistent: Koval Zdeněk
    Čtvrtý rozhodčí: Dubravský Radek
    Delegát: Holub Vítězslav
    Technický delegát: Mencl Kryštof

    FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec (sobota, 19:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Královec Pavel
    První asistent: Nádvorník Ivo
    Druhý asistent: Hájek Kamil 
    Čtvrtý rozhodčí: Ginzel Ondřej
    Delegát: Zeman Libor
    Technický delegát: Šotek Jan

    AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav (neděle, 18:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Hrubeš Karel
    První asistent: Moláček Jiří
    Druhý asistent: Flimmel Milan
    Čtvrtý rozhodčí: Příhoda Radek
    Delegát: Mlsna Petr
    Technický delegát: Hartman Václav