<
28.kolo
>

Hradec v přípravě vyhrál potřetí v řadě, Mladá Boleslav přemohla Teplice. Uspěla i Plzeň

Celky FORTUNA:LIGY pilně ladí na nadcházející sezónu. Jak si vedly ve víkendových přípravných zápasech? Fotbalisté Hradce Králové porazili Varnsdorf a zapsali už třetí vítězství v přípravě, naopak olomoucká Sigma ze tří duelů nevytěžila ani jednu výhru. V ligové konfrontaci změřily síly celky Mladé Boleslavi a Teplic. V dramatické přestřelce uspěli Středočeši, kteří díky zásahu střelce Milana Škody zvítězili v poměru 3:2.

fkmb.cz

Pátek 1. července

FC Viktoria Plzeň – FC MAS Táborsko 3:0 (0:0)

Branky: 48. Trusa, 81. Bezpalec (vlastní), 82. Kliment.

Sestava Plzně:
    1. poločas: Jedlička – Řezník, Janošek, Pernica, Havel – Bucha, Kalvach – Kopic, Čermák, Pilař – Chorý.
    2. poločas: Jedlička – Cadu, Janošek (58. Hranáč), Čihák, Falta – Qose, Ndiaye – Mihálik, Sojka, Trusa – Kliment.

Sobota 2. července

1. FC Slovácko – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (1:1)

Branky: 17. Vecheta, 78. Daníček – 24. Popovič.

Sestava Slovácka:
    1. poločas: Fryšták – Holzer, Hofmann, Kadlec, Sinyavskiy, Trávník, Havlík, Polášek, Petržela, Brandner, Vecheta.
    2. poločas: Fryšták – Kalabiška, Šuvalija, Daníček, Šimko, Aldin, Levin, Kohút, Juroška, Šašinka, Vecheta.

FC Baník Ostrava – Termalica Nieciecza 0:0

Bez branek.

Sestava Baníku:
    1. poločas: Laštůvka – Lischka, Pokorný, Frydrych – Ndefe, Takács, Budínský, Kaloč, Fleišman – Almási, Tijani.
    2. poločas: Hrubý – M. Jaroň, Pojezný, Chlumecký, Šehič – P. Jaroň, Kaloč, Boula, Kuzmanovič, Buchta – Smékal.

FK Mladá Boleslav – FK Teplice 3:2 (2:2)

Branky: 14. Matějovský (pen.), 39. Ladra (pen.), 66. Škoda – 11. Hyčka, 24. Čerepkai.

Sestava Mladé Boleslavi:
    1. poločas: Šeda – Pech, Suchý, Donát, Rolinek – Fulnek, Stránský, Mašek, Vaníček – Matějovský – Ladra.
    2. poločas: Polaček – Látal, Šimek, Jahič, Karafiát – Skalák (67. Pech), Dancák, Darmovzal, Preisler – Škoda, Krobot.

Sestava Teplic:
    Mucha – Vondrášek (67. Chaloupek), Dramé, Knapík (46. Kučera) – Urbanec, Mareček (67. Jukl), Křišťan (67. Čičovský), Hyčka (67. Kodad) – Trubač – M. Vachoušek (67. Hora), Čerepkai (67. Procházka).

FC Hradec Králové – FK Varnsdorf 3:1 (1:0)

Branky: 38. Rada (pen.), 58. Čech, 89. Rybička – 49. Dordič (pen.).

Sestava Hradce:
    1. poločas: Vízek – Harazim, Kodeš, Kutík, Gabriel, Rada, Smrž, Hájek, Prekop, Vašulín, Vlkanova.
    2. poločas: Bajza – Klíma, Kosař, Čech, Jurčenko, Doležal, Kučera, Novotný, Rybička, Firbacher, Kubala.

SK Sigma Olomouc – 1. SK Prostějov 0:0

Bez branek.

Sestava Olomouce: Digaňa (46. Stoppen) – Hadaš, Poulolo, Vepřek, Slavíček – Spáčil – Matoušek (59. Uriča), Langer, Slaměna, Šíp – Zifčák (59. Zlatohlávek).

SK Sigma Olomouc – MŠK Žilina 1:3 (1:1)

Branky: 37. Růsek – 40. Kaprálik, 87. Jibril, 88. Owusu.

Sestava Olomouce: Macík (46. Trefil) – Chvátal, Greššák, Beneš, Zmrzlý – Breite, Sedlák – Košťál (46. Zifčák), Zorvan, Navrátil (81. Langer) – Růsek.

FC Slovan Liberec – FK Ústí nad Labem 8:1 (5:1)

Branky: 4., 18. a 45+2. Frýdek, 60. a 68. Kozák, 7. Matoušek, 38. Ghali, 55. Mara – 16. A. Černý.

Sestava Liberce:
    1. poločas: Stejskal – Kytka, Prebsl, Lehoczki, Mikula – Michal, Červ – Ghali, Frýdek, Matoušek – Rondič.
    2. poločas: Pešl – Kytka (62. Fukala), Gebre Selassie, Lehoczki, Purzitidis – Varfolomejev, Doumbia, Mara – Višinský, Rabušic, Kozák.

SK Dynamo České Budějovice – FK Dukla Praha 3:1 (1:1)

Branky: 18. Hais, 83. Čoudek, 89. J. Matoušek – 2. Buchvaldek.

Sestava Českých Budějovic: Janáček (46. Šípoš) – Čolič (46. Čavoš), Králik (46. Havel), Broukal (75. Čoudek), Skovajsa (46. Vais) – Sladký, Hellebrand – Penner (62. Krch), Zajíc (46. Potočný), Švec (74. Penner) – Hais (62. Matoušek).

SpVgg Greuther Fürth – FK Pardubice 1:0 (0:0)

Branka: 48. Sieb.

Sestava Pardubic:
    1. poločas:
    Markovič – Rosa, Vlček, Toml, Kurka – Solil, Hlavatý – Mareš, Sychra, Helešic – Černý.
    2. poločas: Budinský – Halász, Vlček, Hanč, Rosa – Vacek, Tischler – Mareš (72. Sychra), Chvěja, Helešic (59. Lee) – Huf.

MFK Karviná – FC TRINITY Zlín 0:2 (0:0)

Branky: 60. Procházka, 78. Simerský.

Sestava Zlína:
    1. poločas:
    Dostál – Fillo, Kolář, Procházka, Číž – Reiter, Didiba, Janetzký, Vukadinović, Jawo – Bobčík.
    2. poločas: Bachůrek – Drame, Simerský, Procházka, Bartošák – Reiter (78. Číž), Didiba, Janetzký, Fantiš, Hellebrand – Chwaszcz.

FK Jablonec – FK Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)

Branky: 19. Martinec – 27. Klusák, 57. Batioja.

Sestava Jablonce:
    1. poločas: Brendieck – Haitl, Martinec, Kubista, Krob – Považanec – Černák, Smejkal (35. Šulc), Houska, Ritter – Chramosta (35. Ikaunieks).
    2. poločas: Richter – Surzyn, Martinec, Kubista, Polidar – Hübschman – Pleštil, Šulc, Kadlec, Černák – Ikaunieks (70. Gluščevič).