16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Baník v souboji o první šestku remizoval s Boleslaví 1:1

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy se v utkání 25. kola FORTUNA:LIGY rozešli s Mladou Boleslaví smírně 1:1 a v souboji o první šestku si před sedmými Středočechy udrželi pětibodový náskok. Baník vedl rychlým gólem Václava Procházky, ale hosté ještě před poločasem srovnali zásluhou střídajícího Murise Mešanoviče. Ostravský tým přerušil sérii tří proher, Boleslav na jaře ani pošesté neprohrála.
    • Boleslav rozhodla o výhře nad oslabenou Příbramí až v závěru

09/03/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi zdolali ve 24. kole FORTUNA:LIGY Příbram 2:0 a ani v pátém zápase jarní části nenašli přemožitele. O výhře rozhodli v poslední pětiminutovce základní hrací doby Tomáš Ladra a Muris Mešanovič. Hosté už od 22. minuty hráli bez vyloučeného obránce Emmanuela Antwiho.
    • Boleslav i v oslabení připravila Slovácku první remízu v sezoně

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dnešním utkání 23. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení po vyloučení Alexeje Tatajeva remizovali 1:1 na hřišti Slovácka a udrželi jarní neporazitelnost. Domácí poslal do vedení Tomáš Zajíc, ale středočeský celek i v deseti zásluhou kapitána Tomáše Přikryla vyrovnal a připravil soupeři první remízu v sezoně.
    • Boleslav rozhodla o výhře nad Jabloncem ve třetí minutě nastavení

23/02/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 22. kole FORTUNA:LIGY doma zvítězili 1:0 nad Jabloncem. Gólem ve třetí minutě nastavení se o to postaral Tomáš Přikryl. Na svém stadionu tak Středočeši neprohráli podeváté za sebou a jsou osmí v tabulce. Jablonec počtvrté z posledních pěti zápasů ztratil body a zůstal pátý.
    • Komličenko opět skóroval, Boleslav vyhrála v Teplicích

15/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 21. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení vyhráli 2:0 v Teplicích a naplno bodovali po čtyřech zápasech. Hosty poslal v prvním poločase do vedení Antonín Křapka, druhý gól přidal krátce po přestávce z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a připsal si už 20. zásah v sezoně. Domácím k bodům nepomohla ani dlouhá přesilovka, kterou hráli od 50. minuty po vyloučení stopera Aleksandara Šušnjara.
    • Druhé jarní kolo zahájí předehrávka Teplic s Mladou Boleslaví

15/02/2019 | Preview
      Předehrávku 21. kola FORTUNA:LIGY obstará souboj týmů usilujících minimálně o účast v nadstavbové skupině o Evropskou ligu. Osmé Teplice se doma utkají s jedenáctou Mladou Boleslaví, a pokud ji porazí, odskočí spodní šestici už na rozdíl pěti bodů. Naopak Středočeši se v případě úspěchu posunou do první desítky.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi a načala jaro remízou

09/02/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY remízou 1:1 v Mladé Boleslavi. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na Slavii, ale Pražané ještě od 17 hodin hrají zápas 20. kola s Teplicemi. Ve 37. minutě otevřel skóre hostující Jean-David Beauguel po přihrávce další zimní posily Joela Kayamby. V 76. minutě vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který si připsal 19. gól v sezoně. Viktoria nenavázala na podzim a přerušila vítěznou sérii, která se zastavila na pěti duelech.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Komličenkův gól nestačil, Opava zdolala Mladou Boleslav 2:1

15/12/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy v závěrečném 19. kole podzimní části FORTUNA:LIGY porazili doma Mladou Boleslav 2:1 góly Tomáše Smoly a Nemanji Kuzmanoviče. Za hosty jen snižoval Nikolaj Komličenko, který je s 18 góly nejlepším střelcem soutěže. Slezský nováček tak přezimuje na devátém místě tabulky o bod právě před Boleslaví. Ta z posledních tří zápasů vytěžila jen bod.
    • Jedenáctka 18. kola: Nejlepší střelec ligy Komličenko, šest slávistů

12/12/2018 | Jedenáctka kola
      Fanoušci jako již tradičně vybírali jedenáctř hráčů, kteří podali v 18. kole nejlepší výkon. Své místo v sestavě má hned šestice slávistů, dále nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který se dvakrát prosadil i proti sešívaným, či karvinský brankář Martin Berkovec.
    • Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali s poslední Karvinou 1:1

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole FORTUNA:LIGY s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1. Na vedoucí gól domácího Tomáše Ladry odpověděl po změně stran Vojtěch Smrž. Karviná se středočeským soupeřem bodovala popáté z šesti vzájemných ligových zápasů. Slezané získali první bod pod novým trenérem Norbertem Hrnčárem a ukončili sérii porážek, která se zastavila na čtyřech. Mladá Boleslav nevyužila šanci bodově dotáhnout v tabulce sedmý Liberec.
    • Komličenko druhým hattrickem v sezóně vystřílel výhru Boleslavi v Olomouci

25/11/2018 | Reportáže
      Olomouc - Ruský fotbalista Nikolaj Komličenko dal podruhé v sezoně hattrick a v 16. kole FORTUNA:LIGY vystřelil Mladé Boleslavi výhru 4:0 na hřišti Olomouce. Celkem se vytáhlý útočník prosadil už patnáctkrát. Lepší byl v úvodních 16 kolech jen v roce 2011 David Lafata, který skóroval osmnáctkrát. Úvodní gól zápasu dal Ladislav Takács, Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu, kterou nařídila sudí Jana Adámková, teprve druhá žena v historii řídící prvoligové utkání.
    • Mladá Boleslav remizovala s Duklou bez branek, hosté dohrávali v deseti

09/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola FORTUNA:LIGY doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v sezoně bodovala venku, i když v závěru dohrávala bez vyloučeného Daniela Tetoura.
    • Střídající Oršula rozhodl v závěru o výhře Liberce nad Boleslaví

05/11/2018 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 88. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.