16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Liberec díky Kozákově trefě porazil Zlín a posunul se v tabulce blíže k šestce

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v 25. kole FORTUNA:LIGY v souboji o první šestku Zlín 1:0. Zápas rozhodl v 21. minutě čtvrtým gólem po zimním příchodu do Slovanu Libor Kozák. Severočeši zvítězili po dvou porážkách po sobě, naopak hosté po dvou výhrách nebodovali a prohráli počtvrté z šesti jarních kol. V tabulce má Zlín na šestém místě už jen dvoubodový náskok na sedmou Mladou Boleslav a osmý Liberec.
    • Olomoucká série pokračuje, Sigma porazila Liberec a vyhrála čtvrtý zápas v řadě

11/03/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin Nešpor. Čtyři minuty před koncem už jen snížil Libor Kozák. Sigma vyhrála počtvrté za sebou a posunula se na deváté místo tabulky. Hanáci mají stejně bodů jako osmý Liberec. Slovan prohrál potřetí z posledních čtyř kol.
    • Costa zařídil Spartě vítězství, Kozákovi se z penalty nepodařilo vyrovnat

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty vyhráli ve šlágru 23. kola FORTUNA:LIGY v Liberci 1:0. O prvním ligovém vítězství Pražanů na hřišti Slovanu po šesti zápasech a skoro sedmi letech rozhodl v 56. minutě hlavičkou Costa Nhamoinesu. V 81. minutě mohl z penalty vyrovnat Libor Kozák, ale brankáře Florina Nitu nepřekonal. Letenští vyhráli i čtvrté jarní kolo a na třetím místě tabulky odskočili čtvrté Ostravě na šest bodů. Liberec je sedmý.
    • Liberec porazil Duklu 2:0, znovu se trefil Kozák

22/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce vyhráli ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Duklou Praha 2:0 po dvou brankách po přestávce v podání Matěje Hybše a Libora Kozáka, kteří se trefili i v druhém domácím jarním utkání. Severočeši měli celý zápas více ze hry a po druhé jarní výhře poskočili na šesté místo neúplné tabulky. Dukla nezopakovala pondělní výkon proti Spartě a zůstává poslední.
    • Liberec dotahoval, ale Baník nakonec vydřel výhru 2:1

16/02/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili ve 21. kole FORTUNA:LIGY Liberec 2:1 a udělali výrazný krok směrem k účasti ve skupině o titul. Díky gólům Milana Baroše a Dameho Diopa totiž sedmému Slovanu odskočili na třetím místě už na rozdíl deseti bodů. Hosté sice v závěru Tarasem Kačarabou snížili, ale vyrovnat už nestihli a s Baníkem prohráli po pěti a půl letech a osmi zápasech bez porážky.
    • Liberec si proti Příbrami zastřílel, trefil se i Kozák

09/02/2019 | Reportáže
      Liberec - Během vydařených 23 minut v závěru prvního poločasu rozhodli fotbalisté Slovanu Liberec o vítězství v jarní ligové premiéře nad Příbramí. Tým vedený svým někdejším koučem Josefem Csaplárem porazili bez problémů 4:0 a přerušili čtyřzápasovou sérii bez ligové výhry. V první půli se prosadili Matěj Hybš, Jakub Pešek a Oscar, po změně stran se v české prvoligové premiéře trefil i Libor Kozák. Hosté potvrdili pověst nejhorší obrany soutěže.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Dohrávka pro nováčka. Opava zvítězila v Liberci

10/12/2018 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Opavy překvapivě vyhráli v dohrávce 18. kola FORTUNA:LIGY v Liberci 2:1. Nováčka poslal na severu Čech do vedení v šesté minutě Jakub Janetzký, hned za devět minut sice srovnal Roman Potočný, ale v 80. minutě byl vyloučen domácí Petr Ševčík a přesilovku za čtyři minuty využil Dominik Simerský.
    • Teplice v zimním počasí porazily Liberec 1:0 a doma vyhrály po třech zápasech

30/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY porazili Liberec 1:0 a doma zvítězili poprvé po třech zápasech. Severočeský souboj rozhodl už ve třetí minutě Jakub Hora, další velké šance vychytal hostující brankář Filip Nguyen. Slovan zaváhal po sérii čtyř kol bez porážky a v tabulce zůstal sedmý, Teplice poskočily na deváté místo.
    • Sedmnácté kolo otevře zápas Teplic s Libercem

30/11/2018 | Preview
      Praha - O předehrávku 17. kola FORTUNA:LIGY se dnes od 18:00 postarají fotbalisté Teplic a Liberce. Slovan může na Stínadlech prodloužit sérii neporazitelnosti, zatímco Tepličtí by po dvou zápasech bez vítězství i bez vstřelené branky rádi naplno bodovali.
    • Plzeň dohrávala v Liberci pouze v desíti, přesto vydolovala bod

23/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY remizovali s Plzní 1:1. Hosté hráli od 64. minuty bez vyloučeného Lukáše Hejdy a přesilovku za šest minut zužitkoval premiérovou trefou v nejvyšší soutěži Jakub Pešek. Obhájce titulu však i v deseti vyrovnal zásluhou gólu střídajícího Jana Kovaříka z 84. minuty.
    • Souboj Slovácka s Libercem rozhodl Nešický, domácí nedali penaltu

10/11/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka podlehli v 15. kole FORTUNA:LIGY na domácím trávníku Liberci 0:1. Vítěznou branku Slovanu vstřelil Aleš Nešický, domácí útočník Jan Kuchta v 81. minutě neproměnil penaltu. Slovácko hrálo naposledy pod vedením trenéra Petra Vlachovského, kterého vystřídá od neděle Martin Svědík, jenž vystoupení svých nových svěřenců sledoval z tribuny. Liberec si upevnil sedmé místo v tabulce a prodloužil úspěšnou sérii, v níž z posledních šesti kol prohrál jen jednou. Naopak Slovácko popáté za sebou doma prohrálo.
    • Střídající Oršula rozhodl v závěru o výhře Liberce nad Boleslaví

05/11/2018 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 88. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.