16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Slavia o své výhře rozhodla už v úvodu, Příbram neproměnila penaltu

17/03/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Slavie Praha v utkání 25. kola FORTUNA:LIGY vyhráli v Příbrami 2:0. Favorita poslal už ve třetí minutě do vedení Peter Olayinka a druhý gól přidal v 65. minutě Josef Hušbauer. Domácí mohli vzápětí snížit, ale Roman Květ neproměnil penaltu. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a pět kol před koncem základní části soutěže mají už devítibodový náskok na druhou Plzeň. Příbramský nováček je čtrnáctý s náskokem sedmi bodů na předposlední Duklu.
    • Slavia porazila Baník hladce 4:0 a navýšila vedení na čele tabulky

10/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 24. FORTUNA:LIGY nad Ostravou 4:0 a zvýšili náskok v čele tabulky na šest bodů před druhou Plzní. Červenobílé poslal v 18. minutě do vedení Milan Škoda, po změně stran sice nedal domácí Miroslav Stoch penaltu, ale v 70. minutě přidal pojistku střídající Lukáš Masopust a v nastavení se trefili ještě Michal Frydrych a střídající Mick van Buren. Slavia tak Baníku vrátila podzimní porážku 1:2. Ostrava utrpěla třetí prohru za sebou a z pátého místa ztrácí dva body na čtvrtý Jablonec.
    • Slavia ve vršovickém derby porazila Bohemians o tři góly

03/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli ve 23. ligovém kole na půdě Bohemians 1905 3:0 a dál vedou tabulku o tři body před Plzní. Červenobílí rozhodli vršovické derby dvěma brankami už v první půli. Po neuznaném gólu domácího Davida Puškáče kvůli předchozímu faulu na opačné straně proměnil penaltu Tomáš Souček a pak se trefil Milan Škoda. Pojistku přidal Josef Hušbauer. Bohemians potvrdili pozici nejhoršího domácího týmu ligy a jsou čtrnáctí s náskokem pěti bodů na předposlední místo.
    • FORTUNA:LIGA pokračuje vršovickým derby, Opava jede do Teplic

03/03/2019 | Preview
      Fotbalisté Slavie chtějí mít po dnešním vršovickém derby s Bohemians 1905 v čele tabulky FORTUNA:LIGY znovu tříbodový náskok. Druhá Plzeň v sobotním utkání 23. kola porazila Jablonec 1:0, svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského proto potřebují rovněž zvítězit.
    • Fotbalová střelnice míří na derby o Vršovice!

27/02/2019 | Aktuální zprávy
      Po zimní přestávce se vrátila nejen FORTUNA:LIGA, ale také oblíbená fotbalová střelnice. Fanoušci si ji budou moci vyzkoušet v Ďolíčku před vršovickým derby v neděli od 13:00, tedy dvě hodiny před zápasem.
    • Slavia se po prohře v Plzni vrátila na vítěznou vlnu, Slovácku nastřílela čtyři góly

25/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 4:0. Od 26. minuty vedli po vlastním gólu Vlastimila Daníčka a ještě do pauzy přidal pojistku Lukáš Masopust. Po změně stran se trefil Josef Hušbauer, pak nedal penaltu Milan Škoda, ale za dvě minuty uzavřel skóre Tomáš Souček. Pražané napravili minulou ligovou prohru 0:2 v Plzni a před západočeským obhájcem titulu dál vedou tabulku o tři body. Slovácko nebodovalo poprvé po třech kolech a je deváté.
    • Slavia hostí v pondělí Slovácko, Plzeň se představí v Opavě

25/02/2019 | Preview
      Praha - Program 22. kola FORTUNA:LIGY v pondělí uzavřou dohrávky dvou aspirantů na titul a týmů, které měly ve čtvrtek rozdílnou úspěšnost v odvetách Evropské ligy. Vedoucí Slavia po výhře 4:1 a postupu v Genku přivítá Slovácko a bude chtít napravit porážku 0:2 z posledního zápasu domácí soutěže v Plzni. Druhá Viktoria, která po minulém ligovém kole stáhla manko na Pražany na tři body, si po čtvrteční prohře 0:3 v Záhřebu a vyřazení touží spravit chuť na hřišti nováčka z Opavy.
    • Plzeň ve šlágru kola porazila vedoucí Slavii a snížila její náskok na tři body

17/02/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY porazili Slavii 2:0 a zdramatizovali boj o titul. Obhájci trofeje se vedoucím Pražanům přiblížili z druhého místa v tabulce na rozdíl tří bodů. Za aktivnější domácí se prosadili oba útočníci. Ve 45. minutě otevřel skóre Tomáš Chorý a osm minut před koncem přidal pojistku střídající Jean-David Beauguel.
    • Slavia zlomila Teplice až v závěrečné desetiminutovce

09/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli až díky gólům v poslední desetiminutovce ve 20. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Pražané na úvod jara využili remízy druhé Plzně v Mladé Boleslavi a před šlágrem na západě Čech v příštím týdnu zvýšili náskok v čele tabulky před Viktorií na šest bodů. Červenobílé poslal v 83. minutě do vedení z penalty Tomáš Souček a za minutu přidal pojistku střídající Mick van Buren. Hosté dohrávali bez vyloučeného Michala Jeřábka.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Slavia přezimuje s náskokem čtyř bodů, v Jablonci vyhrála po pěti letech

17/12/2018 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Slavie zvítězili v posledním utkání podzimní části FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:0 a před zimní pauzou znovu odskočili mistrovské Plzni v čele tabulky na rozdíl čtyř bodů. Skóre šlágru 19. kola a souboje dvou účastníků Evropské ligy otevřel z penalty v 18. minutě Milan Škoda a v 70. minutě přidal pojistku Josef Hušbauer.
    • Jedenáctka 18. kola: Nejlepší střelec ligy Komličenko, šest slávistů

12/12/2018 | Jedenáctka kola
      Fanoušci jako již tradičně vybírali jedenáctř hráčů, kteří podali v 18. kole nejlepší výkon. Své místo v sestavě má hned šestice slávistů, dále nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který se dvakrát prosadil i proti sešívaným, či karvinský brankář Martin Berkovec.
    • Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Vedoucí Slavia otočila zápas v Opavě a znovu odskočila Plzni na rozdíl čtyř bodů

03/12/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Slavie vydřeli výhru 3:2 na hřišti opavského nováčka a po 17. kole udrželi v čele tabulky čtyřbodový náskok na druhou Plzeň. Pražané vedli po gólu Jaromíra Zmrhala, jenže Slezané skóre otočili penaltou Pavla Zavadila a trefou Nemanji Kuzmanoviče. Pak se ale podruhé prosadil Zmrhal a po vyloučení domácího Tomáše Smoly zajistil výhru sešívaných Tomáš Souček. Opava prohrála poprvé od návratu na svůj stadion z brněnského azylu.
    • Slavia vyhrála v Karviné 3:1 a zvýšila svůj náskok před Plzní na čtyři body

24/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 na hřišti poslední Karviné a vedou tabulku o čtyři body před Plzní. O branky hostů se postarali Tomáš Souček, Miroslav Stoch z penalty a v závěru Peter Olayinka. Domácí, které poprvé vedl nový trenér Norbert Hrnčár, v prvním poločase srovnali po vlastním gólu Jana Bořila.