>

Zprávy

• V Boleslavi padaly góly až ve druhém poločase, hosté ubránili vedení

13/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 28. kole FORTUNA:LIGY nečekaně zvítězili v Mladé Boleslavi 2:1. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Danielové Trubač a Fila zajistili hostům dvoubrankový náskok, zkušený obránce Marek Suchý v závěru už jen snížil. Severočeši ovládli i druhý vzájemný soutěžní zápas v sezoně.
    • Hradec Králové uspěl proti Teplicím, pomohla mu chyba brankáře Grigara

07/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové ve 27. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích 1:0 a ovládli i druhý vzájemný duel v sezoně. Teprve druhou venkovní výhru v ročníku nejvyšší soutěže zařídil "Votrokům" gólem v šesté minutě útočník Daniel Vašulín. Východočeši zvítězili potřetí z posledních čtyř kol a poskočili na deváté místo tabulky o bod před dnešního soupeře.
    • Baník doma porazil Teplice a v tabulce se posunul na průběžné čtvrté místo

31/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy porazili ve 26. kole FORTUNA:LIGY Teplice 4:1. Baník doma v nejvyšší soutěži zvítězil po sedmi zápasech a šesti měsících a poskočil na čtvrté místo tabulky. Slezané si v úvodu vytvořili dvougólový náskok po trefách Abdullahiho Tanka s Matúšem Rusnákem a ve druhé půli Ewerton přidal třetí branku. Hosté snížili zásluhou osmnáctiletého litevského debutanta Nojuse Audinise, ale v závěru se prosadil další střídající hráč Quadri Adediran. Severočeši z posledních tří kol získali jediný bod a jsou devátí.
    • Teplice remizovaly se Slováckem, doma neprohrály sedm kol v řadě

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 25. kole FORTUNA:LIGY remizovali se Slováckem 1:1 a v nejvyšší soutěži doma bodovali posedmé za sebou. Hosty poslal do vedení v 11. minutě Pavel Juroška, záhy ale srovnal Daniel Fila. Nejlepší střelec severočeského týmu mohl v 81. minutě dokonat obrat, z pokutového kopu však neuspěl. Celek z Uherského Hradiště je v tabulce nadále čtvrtý, "Sklářům" patří devátá příčka.
    • Slavia složila Teplice a zapsala čtvrtou jarní výhru. Řídil ji navrátilec Jurásek

10/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v 24. kole FORTUNA:LIGY porazili na svém hřišti Teplice 4:0 a vítězně se naladili na domácí odvetu osmifinále Evropské ligy proti AC Milán, v níž budou dohánět ztrátu 2:4. Pražany poslal do vedení dvěma góly na konci prvního poločasu Matěj Jurásek. V 57. minutě se trefil Conrad Wallem a skóre uzavřel v nastavení Václav Jurečka.
    • Teplice si doma poradily s Libercem a na jaře bodovaly popáté v řadě

03/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 23. kole FORTUNA:LIGY porazili doma Liberec 2:0. "Skláři" i v pátém utkání na jaře bodovali a posunuli se před soupeře na sedmé místo tabulky. Domácí rozhodli v prvním poločase brankami Muhammada Jásira a Daniela Fily. Slovan nevyhrál v nejvyšší soutěži potřetí za sebou a je devátý.
    • Teplice na jaře zůstávají bez porážky, Karviná bodovala poprvé od prosince

24/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 22. kole FORTUNA:LIGY remizovali doma 2:2 s Karvinou a neprohráli ani ve čtvrtém utkání jarní části nejvyšší soutěže. Hosty poslal do vedení ve 14. minutě premiérovou trefou v lize slovenský obránce Dávid Krčík. V 53. minutě vyrovnal z penalty Daniel Fila a obrat dokonal v 64. minutě egyptský útočník Muhammad Jásir. V 79. minutě přesto zařídil Slezanům první jarní bod Nigerijec Adeleke Akinyemi.
    • Teplice porazily Olomouc a na jaře ještě neprohrály. Hanáci se trápí dál

21/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v dohrávce 18. kola FORTUNA:LIGY porazili doma 2:0 Olomouc. V duelu, který se kvůli nezpůsobilému terénu nemohl uskutečnit v původním prosincovém termínu, otevřel skóre v 22. minutě premiérovou trefou v lize Michal Bílek a pojistku přidal v 88. minutě egyptský útočník Muhammad Jásir. Hanáci dohrávali od 70. minuty bez vyloučeného obránce Víta Beneše a ani ve třetím utkání jarní části sezony nezvítězili. "Skláři" naopak zůstali po Novém roce bez porážky, doma uspěli podruhé za sebou a z devátého místa ztrácejí na šestou Sigmu už jen dva body.
    • Pardubičtí po sérii výher klopýtli, Teplicím zařídil bod Chaloupek trefou v závěru

17/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Pardubic ve 21. kole FORTUNA:LIGY remizovali na svém hřišti 1:1 s Teplicemi. Souboj sousedů v tabulce otevřel nejrychlejším gólem probíhající ligové sezony útočník Tomáš Zlatohlávek, nejlepší střelec týmu se prosadil po 22 sekundách hry. V 87. minutě srovnal střídající obránce Štěpán Chaloupek. Východočeši neprohráli počtvrté za sebou, přesto klesli na 12. místo. "Skláři" jsou devátí a mají k dobru středeční dohrávku proti Olomouci.
    • Teplice vstoupily do jarní části vítězně, Fila složil Zlín dvěma góly

11/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 20. kole FORTUNA:LIGY zdolali na svém hřišti 2:1 Zlín. Domácím zařídil vítězství v úvodním utkání jarní části sezony dvěma góly v 36. a 62. minutě útočník Daniel Fila, za hosty se trefil v 59. minutě střídající záložník Tom Slončík. Severočeši uspěli v lize po třech duelech a jsou na desátém místě neúplné tabulky, navíc odehráli o zápas méně. "Ševci" zůstali předposlední o skóre před Českými Budějovicemi, oproti kterým mají utkání k dobru.
    • Sparta šla proti Teplicím brzy do deseti, po obratu ale přesto dokázala vyhrát

17/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty zakončili podzimní část sezony FORTUNA:LIGY výhrou 2:1 po obratu nad Teplicemi, přestože v utkání 19. kola od čtvrté minuty dohrávali bez vyloučeného Lukáše Sadílka. Hosty poslal do vedení ve 13. minutě Muhammad Jásir, po změně stran ale vyrovnal Ladislav Krejčí a v 90. minutě dokonal otočku střídající Victor Olatunji.
    • Jablonec v přestřelce přetlačil Teplice, Chramosta rozhodl trefou v závěru

06/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY porazili doma Teplice 3:2 a posunuli se na 11. místo tabulky o bod za dnešního soupeře. Skóre otevřel v 16. minutě z penalty Miloš Kratochvíl, v 27. minutě odpověděl hostující Filip Havelka. V závěru úvodního dějství se domácí znovu ujali vedení po vlastním gólu Jakuba Urbance, stav ale srovnal v 63. minutě z pokutového kopu opět Havelka. Rozhodl tak až v 85. minutě čtvrtou brankou v ligové sezoně střídající Jan Chramosta.
    • Teplice třetí triumf v řadě nepřidaly, o výhru proti Bohemians přišly v závěru

25/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v souboji sousedů v tabulce v 16. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Bohemians Praha 1905. Domácí Severočeši vedli díky brance Štěpána Chaloupka z úvodního dějství, tři minuty před koncem srovnal střídající Matyáš Kozák. V tabulce jsou Teplice desáté a na deváté "Klokany" i osmý Liberec ztrácejí bod.
    • Teplice podruhé za sebou vyhrály, Dynamo znovu neskórovalo a je poslední

11/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic v 15. kole FORTUNA:LIGY podlehli doma Teplicím 0:1. Jediný gól utkání dal v šesté minutě Tadeáš Vachoušek. Jihočeši v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou prohráli a klesli na poslední místo tabulky. Tepličtí naopak podruhé po sobě zvítězili 1:0 a poskočili na osmou pozici.
    • Teplice porazily Boleslav, minutu před koncem rozhodl Knapík

04/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 14. kole FORTUNA:LIGY doma nečekaně porazili Mladou Boleslav 1:0. Zápas, který ve druhém poločase poznamenala padesátiminutová pauza kvůli výpadku proudu, rozhodl gólem v 89. minutě obránce Jan Knapík. "Skláři" v lize zvítězili po pěti zápasech a posunuli se na deváté místo neúplné tabulky. Středočeši v nejvyšší soutěži neuspěli po dvou výhrách a propadli se na čtvrtou příčku za Olomouc.